Tahtakurusu İlaçlama Şekilleri Kan emici ve istilacı tahtaheyeterı amacıyla şirket olarak ilaçlama hizmeti sağlıyoruz. Tahtakurusu şikayeti aldığımızda öncea binanın etrafsinin araştırmasıni yapıyoruz. Bilhassa yarasa ya da kırlangıç benzer şekilde canlıların bina etrafsinde bulunup bulunmadığına bakıyoruz. Bundan kaynaklı bu canlıların bulunmuş bulunduğu yerlerde tahtakurusunun meydana çıkma mümkünlülüğü daha yüksek oluyor.

Binalarında ya da evlerinde tahtakurusu belirleme edilen bireylerin verdikleri adrese gittiğimizde ise bu canlıların bulunabilecekleri mekanları inceliyoruz. Döşek altları, döşemeler, kapı arkaları ve diğeri mekanları hassaslıkle inceliyoruz. böylece bu canlıların bölgeda bulunup bulunmadığının bulgununi yapıyoruz. Tespit adımından ardından tahtaheyeterı amacıyla tasarlanmış olan nitelikli ilaçları belirlediğimiz alanlar üzerine sıkıyoruz.

Sonuç olarak bölgeda belirleme edilen canlıları yok ediyoruz. Ek olarak ilaçlama sırasında belirlediğimiz çatlak ve yarıkları ev sahiplerine bildirerek bu canlıların tekrar meydana çıkmasını önlemeleri icap ettiğini bildiriyoruz. İlaçlamayı bu haşerelerin yumurtalarının da bulunmuş bulunduğu alanlara uyguladığımız amacıyla gene çoğalmaları mümkünlülüğünı ortadan kaldırıyoruz. Sadece ilaçlama hizmeti alan bireylerin aynı sorun hayataması amacıyla temizliğe önem vermeleri ve duvarlarında belirleme edilen çatlakları kapatmaları icap eder.

Tahta Kurtları İle Nasıl Mücadele Edilir?

Yarımı santimetre kadar uzunlukta olan ve özellikle gece çıkardığı ses ile çok rahatlıkla varlığı anlaşılan tahta kurdundan kurtulmanın hem geleneksel hem de modern temizleme yöntemleri vardır. Modern temizleme yöntemi tahta kurusu ilaçlama yapmaktır. Elbette ki ilaçlama yöntemi en temiz ve en kesin yöntemdir.

İlaçlama etkisini o kısa süre içerisinde gösterir ve bu parazitten kesinkes kurtulunulur. Geleneksel yöntemler ise karbonat, kimi aromatik yağlar, zerdeçal gibi doğal ürünler ile yapılan karışımlardır. Lakin bu tür yöntemler ancak başlangıç aşaması için işe yarayabilir. Bir miktar dahi olsa yayılma gösterildiği durumda işe yaramayacaktır.

TAHTAKURUSU İLAÇLAMA

Categories:

Tags:

25 Responses

  1. Çınar Hurda sizlere gece gündüz farketmeksizin hizmet sunmaktadır. Profesyonel İstanbul bölgesi hurdacı firması olarak kaliteli hurdacılık hizmetleri sunuyoruz. İstanbul çevresinde hizmet veren Çınar Hurda deneyimleri ile hurda alım ve geri dönüşüm hizmetlerinin bilenini kurumsallıkla geliştiriyoruz. İstanbul’da uygulanan hurda fiyatlandırması ile hurdacılık yapıyoruz.

  2. İstanbul hurda krom paslanmaz fiyatları sormak için arayınız. Hurda krom paslanmaz alan geri dönüşüm firmaları arasında yer alan İstanbul hurdacı şirketiyiz.

  3. Hurdacı http://hurdacifirmasi.com.tr/ olarak, çevreyi korumak adına hurdaların geri dönüşümüne katkı sağlıyoruz. Hurda malzemelerinizi satın alarak, atık malzemelerin doğaya zarar vermesini engelliyoruz. Siz de hurda malzemelerinizi satışa çıkararak, hem doğaya katkıda bulunabilir hem de para kazanabilirsiniz.

  4. Firmanın uzman kadrosu, hurda malzemelerinizi değerlendirmek için en son teknolojik ekipmanları kullanır. Bu sayede, malzemelerinizin gerçek değerini tespit ederek size en iyi fiyatları sunar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılar

Kategoriler
0507 530 34 67