Tahta Kurusunu Neler Öldürür? Öncellikle ilk sırada haşere eksperlerinden yardım almanız uygun olacaktır. Ama onlar gelip prosedür yapmasını bmafsalayecek kadar ilerlediyse sizde evde bir kaç teknik kullanarak hali denetim altına temin edebilirsiniz. Tahta kurusunu ne öldürür sorusuna, gaz yağı püskürtmeyle başlayabilirsiniz. Tahtaheyeterın bulunmuş bulunduğu bölgelere sıvı gaz yağı püskürterek ölmesini edinebilirsiniz.

Tahta Kurusunu Neler Öldürür? Gaz yağı haşereleri öldürür ancak kullandığınız bölümde eşyalarınız, kıyafetleriniz vb. şeyler var ise onları sıcak suyla yıkamanız önerilmektedir. Bir başka tahta kurusunu ne öldürür yöntemi ise, kuvvetli böcek ilaçları kullanabilmeniz mümkün. Silisli toprak ya da çay ağacı spreyini bulundukları ve bulunabilecekleri her yere sıkıp onlarla mücadele edebilirsiniz.

BÖCEK İLAÇLAMA

Her tür böcek ilacı kullanılabilir, taşınabilir bir malzeme olarak formüle edilmelidir. Çoğu zaman böcek öldürücüleri, doğrudan cilde sürülen veya uygulanan böcek spreyi veya böcek kovucu losyon şeklinde düşünürüz. Bununla birlikte, belirli durumlarda çok daha etkili olabilecek başka formülasyonlar da mevcuttur.
Sisleyiciler ve sisleyiciler, seyreltilmiş bir böcek ilacı karışımını belirli bir dağıtım hızında havaya püskürterek çalışır. Oran tipik olarak çevredeki haşere popülasyonuna ve alanın büyüklüğüne göre seçilir.

Doğrudan sorunun kökenine yönelik olarak sivrisinek larvalarını yok etmek için kuş banyolarına, göletlere ve su birikintilerine yerleştirilebilecek katı ürünler mevcuttur. Genellikle insanlar ve hayvanlar için toksik değildirler ve yüzen topaklar veya batan ve çözünen daha ağır oranlar şeklinde gelirler. https://tahtakurusu.7-24bocekilaclama.com/

TAHTAKURUSU İLAÇLAMA

Categories:

Tags:

28 Responses

  1. İstanbul Hurdacı Fiyatları Anlık hurda fiyatları öğrenmek için bizi arayabilirsiniz. Bu sayfadaki İstanbul hurda fiyatları hergün güncellenmektedir.

  2. Türkiye’den haberler internet haber sitesinde. Son dakika haberleri internethaber.com’da okuyabilir sondakika dünya haberi ve spor, bilim teknoloji, sağlık her şey burada

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılar

Kategoriler
0507 530 34 67